מבצעים והנחות

אני יכולה לעזור לכם להיות מאושרים עם הכלב שלכם

אני זואופסיכולוגית ומאלפת, המומחיות שלי היא לטפל בבעיות התנהגות, לחנך ולאלף כלבים. בדרך כלל פונים אלי ״אחרי״, כשהבעיה כבר נוצרה. יש לי בשבילכם הצעה – בואו נקדים תרופה למכה, אני אעזור לכם ״לפני״ ולא ״אחרי״.

כולנו רוצים להיות מאושרים. אנחנו מצרפים כלבים למשפחה כדי להיות עוד יותר מאושרים. אז איך זה יוצא שמהימים הראשונים אושר הופך לבעיה ולפעמים אף לטרגדיה. מגיעים אלי עם טרגדיות אנושיות וכלביות כאחד. אימצו כלב, ספונטנית, לא התכוננו, לא עשו חושבים. פתאום. חשבו שיהיה כייף. רצו אושר. אושר מיידי. מהר מאוד התברר שכלב זה עבודה, השקעה, זמן, מאמץ, אחריות ולפעמים סכנה. כלב מפוחד, נוהם, משחית את הבית, לא מסכים לצאת לטיול, נמנע מתקשורת, עושה צרכים בבית, לפעמים נושך. כולם מבואסים: ״למה כל זה קורה?״. הסיבה יכולה להיות במחלה של הכלב, בסטרס שהוא נמצא בו, בלמידה לקויה או לא נכונה, לעתים בנטיה תורשתית או בניסיון עבר.

אם אתם רוצים כלב (גור או בוגר), תשאלו אותי כיצד להתאים כלב למשפחה שלכם, כיצד להתכונן, מה לדעת, למה להיות מוכנים ואיך להתמודד. תהיה לכם הבנה של מה זה כלב בבית. אני אסביר לכם כיצד להבין את הכלב ולהגיב נכון, כיצד לגרום לכלב להרגיש בנוח ולשתף עמכם פעולה מרצון, כיצד להסביר לכלב את כללי ההתנהגות בבית שלכם. ההצעה שלי היא בשביל האחראים שבקהל, לאלה ש״לפני״. אני מציעה פגישת הכנה במחיר מיוחד למי שרוצה לאמץ כלב.

אני יכולה לעזור לכם להיות מאושרים עם הכלב שלכם, ואני רוצה שהאחריות תשתלם.